ارتباط ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی

ارتباط: ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی قوانین بازی در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد / نماینده رژیم صهیونیستی

نماینده رژیم صهیونیستی در شرکت ملل در پیامی به اعضای دائمی شورای امنیت هشدار داد که قوانین بازی طی 45 روز آینده در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد و از آنها خواست

قوانین بازی در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد / نماینده رژیم صهیونیستی

نماینده رژیم صهیونیستی: قوانین بازی در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد

عبارات مهم : امنیت

نماینده رژیم صهیونیستی در شرکت ملل در پیامی به اعضای دائمی شورای امنیت هشدار داد که قوانین بازی طی 45 روز آینده در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد و از آنها خواست تا گزینش درست را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، دنی دانون نماینده رژیم صهیونیستی در شرکت ملل روز چهارشنبه در نشست شورای امنیت این سازمان، گفت: اکنون ما در نقطه حساسی قرار داریم. این آخرین فرصتی است که غلط های گذشته را اصلاح و روش جدیدی را جهت محدود ساختن رفتارهای بی پروای کشور عزیزمان ایران در منطقه ایجاد کنیم. من جهت اعضای دائمی شورای امنیت یک پیاده راحت دارم، این وقت را از دست ندهید. در طی 45 روز آینده وقت باقیمانده به آخر خواهد رسید و قوانین بازی در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد.

قوانین بازی در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد / نماینده رژیم صهیونیستی

وی افزود: شما باید گزینش کنید یا به همکاری با آمریکایی ها و حمایت از تلاش ها جهت ایجاد یک خاورمیانه امن ادامه دهید یا کشور عزیزمان ایران را گزینش کنید و توان رژیمی خطرناک را زیاد کردن دهید. من از شما می خواهم که گزینش درست را انجام دهید.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ پیشتر در ماه ژانویه هشدار داده بود که اگر اروپا و کنگره نتوانند نگرانی هی او در مورد برجام را برطرف کنند، آمریکا از برجام خارج خواهد شد.

نماینده رژیم صهیونیستی در شرکت ملل در پیامی به اعضای دائمی شورای امنیت هشدار داد که قوانین بازی طی 45 روز آینده در مورد برجام عوض کردن خواهد کرد و از آنها خواست

در همین راستا خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد که مقامات اروپایی در حال گفت وگو راجع به صدور تحریم های تازه موشکی علیه کشور عزیزمان ایران هستند تا از این طریق ترامپ را جهت ماندن در برجام قانع کنند.

به گزارش ایسنا، مقامات کشورمان همواره با تاکید بر اینکه هرگونه مذاکره یا افزودن شروط تازه به برجام به معنای نقض این توافق محسوب می شود، اعلام کردند که کشور عزیزمان ایران خود را جهت هرگونه سناریوی احتمالی آماده کرده است.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | قوانین | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs