ارتباط ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی

ارتباط: ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی باید دید آیا مردم از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند , عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

رسول خضری نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید با تدبیر با قضیه فیلترینگ خبر رسان تلگرام برخورد شود. مردم نوعی دلبستگی و وابستگی به خبر رسان تل

باید دید آیا مردم از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند , عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس؛ باید دید آیا مردم از خبر رسان های داخلی استفاده نمی کنند

عبارات مهم : تلگرام

رسول خضری نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید با تدبیر با قضیه فیلترینگ خبر رسان تلگرام برخورد شود. مردم نوعی دلبستگی و وابستگی به خبر رسان تلگرام پیدا کرده اند و ۵۰۰ هزار شغل ما وابسته به اینترنت و عمدتا پلتفرم های خارجی از جمله خبر رسان تلگرام هست. ما باید خبر رسان ها را مدیریت کنیم و زیاد به دنبال همین مدیریت باشیم تا حذفشان. اگر این اتفاق بیفتد موفق تر خواهیم بود.

به گزارش اعتماد، رسول خضری نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به فیلترینگ خبر رسان تلگرام گفت: هیچ کس مخالف خبر رسان های داخلی نیست و اگر به واقع محیط امن، خوب و قابل اعتمادی باشد هر کسی که به کشور خود تعصب دارد دوست دارد از خبر رسان داخلی استفاده کند.

باید دید آیا مردم از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند , عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

وی تاکید کرد: ولی باید آسیب شناسی کرد و دید علت اینکه مردم به سمت خبر رسان های داخلی نمی آیند و از خبر رسان های خارجی استفاده می کنند، چیست.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ابتدا باید خبر رسان های داخلی به خوبی جهت مردم جا می افتاد و بعد از مردم می درخواست کردند که به سمت خبر رسان های داخلی بیایند. خبر رسان تلگرام در بحث اطلاع رسانی نقش بی بدیلی داشته و به همین علت همه دولتمردان اطلاع رسانی خود را از طریق خبر رسان تلگرام انجام می دادند. ولی نمی توان گفت خبر رسان تلگرام تاکنون خوب بوده و از الان به بعد بد است! ممکن است که یکسری افراد از خبر رسان تلگرام سوءاستفاده کنند ولی این عنوان علت نمی شود که بتوان کل مجموعه را زیر پرسش برد.

رسول خضری نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید با تدبیر با قضیه فیلترینگ خبر رسان تلگرام برخورد شود. مردم نوعی دلبستگی و وابستگی به خبر رسان تل

خضری ادامه داد: اگر مدیرعامل خبر رسان تلگرام با وزیر ارتباطات و ۸ دستگاهی که مستقیما در بحث اینترنت و خبر رسان ها به نوعی دخیل هستند مذاکره کنند بهتر خواهد بود تا اینکه با حرکات چکشی خبر رسان تلگرام قطع شود. ۸ دستگاه از شورای عالی اینترنت گرفته تا قوه قضاییه و دادستانی در بحث اینترنت دخیل هستند، بنابراین باید ۸ دستگاه با یکدیگر بنشینند و تدبیر اساسی بیاندیشند.

وی گفت: باید با تدبیر با قضیه فیلترینگ خبر رسان تلگرام برخورد شود. مردم نوعی دلبستگی و وابستگی به خبر رسان تلگرام پیدا کرده اند و ۵۰۰ هزار شغل ما وابسته به اینترنت و عمدتا پلتفرم های خارجی از جمله خبر رسان تلگرام هست. ما باید خبر رسان ها را مدیریت کنیم و زیاد به دنبال همین مدیریت باشیم تا حذفشان. اگر این اتفاق بیفتد موفق تر خواهیم بود.

این عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به اختلال ایجاد شده است در کار افرادی که از طریق خبر رسان تلگرام کسب درآمد می کردند، تاکید کرد: بر اساس آماری که وزارت ارتباطات اعلام کرده است ۵۰۰ هزار شغل مرتبط با خبر رسان تلگرام است که در حال حاضر تحت تاثیر قرار گرفته و دچار اختلال شده است است.

باید دید آیا مردم از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده نمی‌کنند , عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

خضری گفت: من از خبر رسان تلگرام استفاده می کنم و به ناچار جهت اینکه با مخاطبینم ارتباط برقرار کنم خبر رسان سروش را راه اندازی کرده ام ولی اعضای کانالم در سروش به ۱۰۰ نفر هم نرسیده است.

واژه های کلیدی: تلگرام | مدیریت | استفاده | کمیسیون | تلگرام ک | استفاده | اینترنت | فیلترینگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs