ارتباط ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی

ارتباط: ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی خودروی تسلا در آسمان رصد شد

تصویری که می‌بینید، ربطی به جلوه‌های خاص هالیوود ندارد. این خودنگاره را دوربین نصب‌شده در خودروی «تسلا رودستر» که بامداد ۱۸ بهمن سوار بر موشک «فالکن‌هوی» به فضا

خودروی تسلا در آسمان رصد شد

خودروی تسلا در آسمان رصد شد

عبارات مهم : آسمان

تصویری که می بینید، ربطی به جلوه های خاص هالیوود ندارد. این خودنگاره را دوربین راه اندازی شده است در خودروی «تسلا رودستر» که بامداد ۱۸ بهمن سوار بر موشک «فالکن هوی» به فضا پرتاب شد، در برابر زمین ثبت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، مهندسان اسپیس ایکس لباس فضایی تازه خود را بر تن مانکنی پوشانده اند و آن را روی صندلی راننده محکم بسته اند تا رؤیای فضایی «ایلان ماسک»، مدیر اجرایی اسپیس ایکس با شکوه هرچه تمام تر به واقعیت بپیوندد. این راننده «Starman» نام دارد و نمایی که می بینید، آخرین تصویری است که از این فضاپیمای عجیب وغریب تبلیغاتی به زمین مخابره شده است و ماشین و راننده اش را در برابر هلال قشنگی از زمین نمایش می دهد.

خودروی تسلا در آسمان رصد شد

خودروی «تسلا رودستر» رهسپار کمربند سیارک ها (اجتماع سیارک ها بین مدار مریخ و مشتری) هست. موفقیت موشک «فالکن هوی» در ارسال موفق محموله اش به فضا، آن را به قدرتمندترین موشک ماهواره بر دنیا تبدیل کرده است و به رغم این موفقیت، «ایلان ماسک» اعلام کرده است که از «فالکن هوی» جهت اعزام فضانوردان به مریخ استفاده نخواهد کرد و موشک جدیدی را خواهد ساخت.

واژه های کلیدی: آسمان | راننده | اسپیس ایکس | ایلان ماسک | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs