ارتباط ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی

ارتباط: ایران حمله تروریستی حوادث تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کمیته مسابقه های AFC قبول کرده که بازی‌ها در منزل تیم‌ها برگزار شود / آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن می‌گوید طبق تایید کمیته برگزاری مسابقه‌های AFC دیدارهای لیگ قهرمانان باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

کمیته مسابقه های AFC قبول کرده که بازی‌ها در منزل تیم‌ها برگزار شود / آذری

آذری: کمیته مسابقه های AFC قبول کرده که بازی ها در منزل تیم ها برگزار شود

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب ذوب آهن می گوید طبق تایید کمیته برگزاری مسابقه های AFC دیدارهای لیگ قهرمانان باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

به گزارش ایسنا، سعید آذری بعد از جلسه مدیران کلوب ها در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مواضع بر حق تیم های ایرانی چهارم دسامبر (۱۳ آذر) در در کمیته برگزاری مسابقه ها تایید شده است است و صحبت هایی که دبیرکل AFC انجام داده نظر شخصی اش بوده است آیا که آن چیزی که چهارم دسامبر به دست فدراسیون فوتبال رسیده و امروز هم در جلسه مطرح شد دقیقا بر این تاکید می کند که بازی ها باید به صورت رفت و برگشت در منزل تیم ها برگزار شود.

کمیته مسابقه های AFC قبول کرده که بازی‌ها در منزل تیم‌ها برگزار شود / آذری

وی راجع به این که بعضی کلوب ها به دنبال جذب بازیکنان سرباز کلوب های دیگر هستند گفت: این مساله به نحوه نقل و انتقالات برمی گردد و من هنوز بیانیه ای را که روابط عمومی کلوب ما صادر کرده بود نخوانده ام. این بیانیه در پاسخ به ابهاماتی بوده که انجام شده است است لیکن هم ما و هم کلوب تراکتورسازی تبریز که در لیگ قهرمانان آسیا حاضر هستیم باید موازین حرفه ای را رعایت کنیم. ما باید در پلی آف هم شرکت کنیم که اگر این وقت را از دست بدهیم یکی از نمایندگان کشور عزیزمان ایران از مسابقه ها از بین بردن می شود.

او ادامه داد: امیدوارم با توجه به صحبت هایی که امروز انجام دادیم و همین طور این که بازیکنان مان می توانستند تا اول تیرماه ۹۷ معافیت تحصیلی استفاده کنند، نمی دانم چه عاملی باعث شده است که این بازیکنان بخواهند سریعتر به خدمت سربازی بروند ولی قبول داریم هر کسی باید به سربازی برود. ما هم این کار را انجام داده ایم ولی استفاده از بعضی اصطلاحات واقعا خوب نیست. خدمت رفتن را نباید وسیله ای جهت خالی کردن سایر تیم ها قرار داد.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن می‌گوید طبق تایید کمیته برگزاری مسابقه‌های AFC دیدارهای لیگ قهرمانان باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

وی افزود: هفته آینده هم باید جلسه ی دیگری راجع به بحث میزبانی ایرانی ها از عربستانی ها برگزار شود ولی جلسه امروز خوشایند بود و هر تصمیمی گرفته شود تصمیم هر چهار کلوب است آیا که بحث ما راجع به منافع باشگاهی کشور عزیزمان ایران در آسیا است و ما موظف هستیم که تصمیمی جامع در این مورد بگیریم. امیدوارم مردم خوب تبریز و طرفداران خوب استقلال در کشور خودمان شاهد حضور تیم های عربستانی باشند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مسابقه | برگزاری | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs